Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Asistent Comercial cu limbă spaniolă, principalele tale misiuni vor fi: -Menținerea relațiilor comerciale de colaborare continuă cu furnizorii existenți și cu cei potențiali; -Gestionarea bazei de date cu furnizori existenți; -Colaborarea cu achizitorul din zonă alocată: realizarea agendei de întâlniri a acestuia și redactarea dosarelor de prezentare a produselor identificate, asigurând totodată corectitudinea și monitorizarea acestor dosare; -Fidelizarea clienților existenți; -Urmărirea loturilor de produse trimise de furnizori; -Colaborarea cu serviciul Marketing pe bază propunerilor de achiziții pe care le transmiteți; -Identificarea de noi furnizori cu scopul de a detecta diverse oportunităti de achiziție; -Introducerea furnizorilor identificați în bază de date a companiei. Beneficii: Beneficii : -Formare la nivel internațional; -Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; -Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Căutăm o persoană dinamică, comunicativă, cu spirit comercial și capacitate de organizare pentru a se alătura Departamentului Comercial din Iași. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: -Bune abilităti de comunicare și negociere și o excelentă capacitate de a stabili relații de afaceri de calitate cu clienții; -Disponibiltate, corectitudine și implicare în muncă; -Bune abilităti de organizare și o atitudine proactivă; -Abilități excelente de comunicare în limbă spaniola – nivel minim B2; -Cunoașterea limbii franceze reprezintă un avantaj; -Capacitatea de a se adapta la situații noi, neprevăzute; -Cunoașterea de instrumente PC: Excel, Word, Internet, SAP.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai