Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Moldova

Descrierea jobului - Moldova

În calitate de Asistent/ă Contabil principalele tale misiuni vor fi: - Înregistrarea în contabilitate a operaţiunilor referitoare la tranzacţiile financiare ale societăţilor care fac parte din portofoliul gestionat (facturi, borderouri, încasări, etc); - Efectuarea operaţiunilor zilnice respectând termenele limită de realizare; - Îndeplinirea sarcinilor periodice trasate de superiorul ierarhic; - Răspundere de respectarea normelor legale privind secretul şi confidenţialitatea datelor; - Răspundere de exactitatea datelor furnizate. Beneficii: Beneficii: - Formare în cadrul companiei; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipa dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv si prime.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutăm o persoană organizată și responsabilă pentru a se alătura Departamentului Financiar–Contabil, la sediul nostru din Chişinău. Pentru reuşită în această misiune este nevoie de: - Cunoştinţe medii din domeniul financiar/contabil; - Studii superioare în domeiul economic; - Cunoştinţe de limbă franceză (nivel mediu); - Rigurozitate şi responsabilitate; - Atenţie la detalii; - Capacitatea de a lucra în echipă; - Experienţă în domeniul economic (1-2 ani) - avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai