Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Eliberarea retetelor compensate si gratuite; - Identificarea nevoilor pacientilor si clientilor; - Oferirea recomandarilor asociate si eliberarea produselor farmaceutice , parafarmaceutice si dermato-cosmetice; - Consilierea pacientilor si clientilor cu privire la produsele farmaceutice si informarea acestora despre modul lor de administare; - Verificarea si controlul stocurilor farmaciei si a termenele de valabilitate ale acestora;

Cerinte

Cerinte - Absolvent al Scolii Postliceale; - Aviz de libera practica, avizat pe anul in curs; - Experienta de minimum 1 an, intr-o farmacie de circuit deschis; - Cunostinte operare PC; - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala; - Empatie si orientare spre nevoile pacientilor; - Abilitati de invatare si dorinta de dezvoltare in plan profesional. Beneficii Oferite - Pachet salarial atractiv; - Dezvoltare in plan profesional prin participarea la programe de training; - Oportunitatea implicarii active in campanii de informare si educare pe teme de interes general.

14 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai