Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru un prestigios hospice din Brasov un Asistent Manager. Programul este de 5 ore pe zi. Se ofera salariu motivant si bonuri de masa. Responsabilitati: - indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat- preluarea si directionarea apelurilor telefonice - primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact, organizarea vizitelor si programelor pentru persoanele din afara Hospice-ului cu interes in activitatea echipelor - asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor - preluarea, inregistrarea si distribuirea corespondentei si a mesajelor (posta, curier, e-mail, fax) la departamentele implicate, indosariere si arhivarea lor - redactarea corespondentei necesara desfasurarii activitatii zilnice - asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail - organizare/ coordonare agende in vederea stabilirii sedintelor - elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management -pastrarea unei agende de lucru la zi -monitorizarea, colectarea si ajutor in realizarea rapoartelor destinate uzului intern sau extern -inlocuieste receptionerul, gestionarul in perioada de concedii, libere -ajuta la evidenta, completarea materialelor de SSM si SU,ISSO -ajuta la evidenta asigurarilor RCA, CASCO, Cladiri, ITP, Roviniete - mentine relatia cu OAMGMAMR in vederea vizarii autorizatiilor de libera practica - completeaza sau intocmeste baze de date cu chestionarele de satisfactie

Cerinte

- absolvent/a de liceu sau facultate -foarte bune abilitati de comunicare - cunostinte bune operare PC MSOffice ,WORD, EXCEL, navigare internet, Outlook - limba engleza nivel mediu scris/vorbit - capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca - capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp - capacitate de a respecta termene limita - atentie la detalii - flexibilitate - placere si abilitate de a invata lucruri noi - responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja