Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENT MANAGER in Falticeni. Recrutam pentru o importanta companie din Falticeni un Asistent Manager, ce va avea urmatoarele responsabilitati: -asigura un flux informational eficient intre managerul companiei si departamente; -organizeaza agenda zilnica de lucru a managerului general; -organizeaza intalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol; -redacteaza documente, rapoarte, informari, comunicari generale; -se ocupa de inregistrarea documetelor externe primite prin fax, e-mail, delegatii; -se ocupa de inregistrarea documentelor interne (adeverinte, memouri) si distribuirea lor catre departamentele respective; -mentinerea relatiilor cu furnizorii (papetarie, telefonie mobila, etc); -asigura traducerea documentelor ce tin de secretariat. Beneficii: -salarizare avantajoasa; -posibilitatea de a lucra intr-o companie mare. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-studii superioare; -cunostinte de limba engleza; -cunostinte de limba italiana constituie un avantaj; -cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express si navigare internet); -persoana pozitiva si organizata.

1 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja