Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati ASISTENT MEDICAL - SERVICII MEDICALE LA DOMICILIU are sarcina de a se deplasa acasa la mai multi pacienti pe zi pentru diferite ingrijiri medicale (toalete,pansamente, injectii, etc), in baza unui raport zilnic de vizite Cerinte Candidatul ideal: -dispune de echivalarea diplomei de asistenta medicala in Belgia -permis de conducere Cat B -cunoscator al limbii franceze la nivel mediu/conversational -persoana responsabila, organizata -persoana clinic sanatoasa -sociabilitate, rabdare, maleabilitate, adaptabilitate -un plus : experienta minima de 2 ani in domeniul asistentei medicale

Cerinte

Beneficii Oferite -Cazare asigurata de angajator de la data inceperii contractului de munca -Autoturism pus la dispozitie pentru deplasarea la domiciliul pacientilor -Contract pe o perioada nedeterminata -Toate materialele medicale necesare exercitarii profesiei - Posibilitatea de a lucra ore suplimentare platite

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja