Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vasta: 23 Ani - 55 Ani Minim de experienta: Fara experienta (Diploma Asistent Medical Generalist) Tipul job-ului: Full-time Ture: 12 ore/ziua si noaptea Numar de ore pe saptamana : in medie 40 ore /saptamana + garzi (Se fac ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului) Salariu: 13,00 £ brut/ora - 15 £ brut/ora + 5% night allowance Cazare : 300 - 350 Lire sterline /luna si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. Se va face in regim Shared, camere individuale in general, uneori se pot caza 2 persoane in camera. Plata chiriei se face la primirea salariului. Masa: Inclusa Bilet de avion: asigurat fie de catre angajator, fie de catre agentie Interviu: direct cu managerul britanic, via skype Pentru detalii ne puteti contacta la: T: 0040. 744. 345. 811 Adresa: NURSING MP RECRUITMENT ASISTENŢI MEDICALI ŞI INFIRMIERE ANGLIA Strada Teatrului, nr.3A, Etaj 3, Birou 8, Botoşani (clădirea Vegastel)

Cerinte

Responsabilitati: Asistentul Medical Generalist se ocupa in principal cu: efectuarea investigatiilor clinice, efectuarea explorarilor functionale, realizarea investigatiilor paraclinice uzuale, programarea pacientilor pentru investigatii de specialitate, administrarea tratamentelor, interventii in situatii de urgenta, monitorizarea starii pacientului, completarea documentelor de evidenta a medicamentelor, de evidenta a pacientilor si de observatie clinica medicala, prevenirea crearii focarelor de infectie, sterilizarea instrumentelor si a materialelor, administrarea medicamentelor si a materialelor consumabile, asigurarea conditiilor igienico - sanitare generale la locul de munca, precum si asigurarea conditiilor necesare desfasurarii tratamentelor si recoltarilor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja