Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Asistent multimedia principalele tale misiuni vor fi: -Realizarea suporturilor de comunicare (în format web și print): afișe, printuri pentru site-uri dedicate; -Propunerea de idei creative în vederea atingerii unui grad cât mai mare de satisfacție în partea clientului; -Conceperea de machete (multiple opțiuni) astfel încât alegerea finală să aparțină Clientului; -Elaborarea conceptelor și creearea de ¨newsletter¨ -Gestionarea zilnică a site-ului. Beneficii: Și pentru că apreciem implicarea, oferim: -Formare la nivelul companiei și internațional; -Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; -Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

Cerinte

Candidatul ideal Vorbești limba Franceză, ești creativ și pasionat de web design? Te invităm să te alături echipei noastre de profesioniști. Pentru reușită în această misiune, este nevoie de: -Cunoștințe de limba franceză nivel avansat (minim B2); -Cunoștințe de utilizare Adobe Photoshop/Illustrator/Indesign (reprezintă avantaj); -Cunoștințe HTML, Wordpress; -Atenție la detalii, bună organizare și rapiditate în livrare idei/concepte creative; -Disponibilitate pentru formare în Franța și deplasări ocazionale.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai