Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Recrutam pentru partenerul nostru german, asistenti personali persoane in etate. Nivelul de salarizare variaza in functie de nivelul de limba germana stapanit , intre 1300€ si 1500€. Se ramburseaza cheltuielile de calatorie Romania - Germania si retur, in suma de 150€. Contractul de munca se incheie in Slovacia, la biroul din Bratislava, se utilizeaza formularul A1. Nivelul minim de limba germana stapanit este A2. Experienta in domeniu constitue avantaj.

Cerinte

Recrutam pentru partenerul nostru german, asistenti personali persoane in etate. Nivelul de salarizare variaza in functie de nivelul de limba germana stapanit , intre 1300€ si 1500€. Se ramburseaza cheltuielile de calatorie Romania - Germania si retur, in suma de 150€. Contractul de munca se incheie in Slovacia, la biroul din Bratislava, se utilizeaza formularul A1. Nivelul minim de limba germana stapanit este A2. Experienta in domeniu constitue avantaj. Salarizarea poate creste in timp, functie de aptitudinile d-voastra.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai