Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati post: - Realizarea procesului de selectie si recrutare personal pentru activitati diverse (servicii service auto, ajutor bucatar, spalator vase, sofer, electrician etc) - Pregatirea anunturile si postarea acestora; - Selectie personal (selectia CV-urilor, contactarea candidatilor, testare, participare interviu) - Efectuarea dosarelor pentru noi angajati; - Responsabilitati front office (emailuri, telefon, fax, preluare mesaje, primirea vizitatorilor, clientilor, candidatilor, contactarea candidatilor finalisti pentru interviul final, verificarea programatoarelor si multiplicarea lor, oferirea informatiilor solicitate telefonic, email etc) Descrierea companiei: - Firma de recrutare personal in regim interim extern - Sediul zona Piata Victoriei Oferta financiara: - Negociabil in urma interviului, bonuri de masa, decont abonament mijloace de transport comun

Cerinte

Cerinte Candidat: - obligatoriu limba franceza avansat scris si vorbit (sustinerea unor conversatii telefonice serioase) ; - experienta in relatiile cu muncitori de productie, de prestari servicii, etc ; - nu necesita experienta in resurse umane, ci in relatii cu cotidian si cu muncitori - persoana cu initiavita si intreprinzatoare - cunostinta avansat MS office ; - studii superioare;

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja