Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Principalele responsabilitati: - responsabilitati specifice sferei relatiilor de munca ; - preluarea apelurilor telefonice si a corespondentei; - redactarea de documente diverse; - centralizarea, distribuirea si arhivarea documentelor; - organizarea agendei zilnice a managerului; - alte activitati administrative. Program de lucru: de luni pana vineri de la 08:00 pana la 16:00 cu pauza de masa de 30 de minute. Alte beneficii : - 20 tichete de masa; - prime cu ocazia unor evenimente deosebite, (de Paste, de Craciun, etc.); - spor de fidelitate acordat dupa primul an de vechime; - servicii medicale pe baza de abonament la clinica Medlife; - transport asigurat.

Cerinte

- studii superioare : economice, juridice sau in domeniul resurselor umane ; - experienta de minim 1 an intr-o functie similara, cu responsabilitati specifice administrarii relatiilor de munca si secretariat ; - cunostinte foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (excel, word, power point etc) ; - viteza de redactare a documentelor ; - abilitati de comunicare si colaborare cu echipa, capacitate de organizare si planificare ; - atentie la detalii, abilitati privind relatiile interumane ; - atitudine pozitiva si proactiva; - persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, comunicativa, creativa, punctuala, organizata, disciplinata.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai