Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Absolvent studii economice (de preferat); - Experienţă în sfera administrativ – financiară (de preferat); - Bune cunoştinţe de limba Franceză (nivel B1-B2) – obligatoriu; - Bune abilităţi de comunicare; - Capabil să lucreze cu deadline-uri; - Organizat, atent la detalii; - Perseverent.

Cerinte

Lansăm o provocare unei persoane ambiţioase, dornică să facă parte din proiectul nostru internaţional, pasionată de sfera financiară şi cunoscătoare a limbii franceze. Noul nostru coleg/colegă va: - Gestiona CEC-urile neîncasate; - Monitoriza întârzierile în luna anterioară; - Valida facturile emise de recuperatorii de creanţe; - Realiza rapoarte periodice referitoare la evolutia CEC-urilor neîncasate; Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja