Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lansam o provocare unei persoane ambitioase, dornica sa faca parte din proiectul nostru international, pasionata de sfera financiara si cunoscatoare a limbii franceze. Noul nostru coleg/colega va: - Gestiona CEC-urile neincasate; - Monitoriza intarzierile in luna anterioara; - Valida facturile emise de recuperatorii de creante; - Realiza rapoarte periodice referitoare la evolutia CEC-urilor neincasate;

Cerinte

Candidatul ideal: - Absolvent studii economice ( de preferat); - Experienta in sfera administrativ – financiara ( de preferat); - Bune cunostinte de limba Franceza ( nivel B1-B2) – obligatoriu; - Bune abilitati de comunicare; - Capabil sa lucreze cu deadline-uri; - Organizat, atent la detalii; - Perseverent. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja