Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lansăm o provocare celor care se regăsesc în descrierea de mai jos, deoarece suntem în căutarea unui nou coleg pentru a se alătura echipei noastre de Asistent TREZORERIE din Iaşi. In calitate de Asistent TREZORIER, principalele tale responsabilităţi vor fi: - Efectuarea viramentelor între conturi; - Urmărirea tranzacţiilor; - Echilibrarea soldurilor zilnice din bănci; - Actualizarea bazelor de date privind cecurile neîncasate; - Monitorizează diferenţele bancare restante; - Verificarea şi validarea facturilor emise de recuperatorii de creanţe. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Oportunităṭi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Experienţă minim 2-3 ani pe un post similar; - Cunoştinţe foarte bune de limba franceză (minim nivel B2); - Absolvent studii superioare economice; - Cunoştinţe de trezorerie/contabilitate-fiscalitate ; - Abilităţi analitice excelente, atenţie la detalii; - Foarte bune cunoştinţe de MS Office, Excel – funcţii + PowerPoint (prezentări)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja