Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENT/A MANAGER in Bucuresti. Recrutam Asistent/a manager pentru un client din Nordul Bucuresti care va asigura suport managerului companiei. Responsabilitatile principale ale postului sunt: - rezolvarea in timp util a problemelor administrative sau tehnice neprevazute; - operare calculator, fax, imprimanta, xerox, email, telefon; - asigurarea biroului din punct de vedere operational; - traducerea diverselor materiale din/in limba engleza, elaborarea si redactarea lor; - redactarea si distribuirea corespondentei interne si externe (fax-uri, note interne, adrese sau alte documente); - indosarierea de documente; - elaborarea si redactarea rapoartelor cerute de manager. Beneficii: - salariu negociabil; - contract pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru dinamic. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de 2-3 ani pe un post similar (avantaj); - studii economice; - cunostinte minime de contabilitate; - cunostinte de operare PC: MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet; - limba engleza – nivel mediu; - abilitati de comunicare si de prezentare; - adaptabilitate; - proactivitate si responsabilitate; - profesionalism

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja