Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTE IN AZILE PENTRU PERSOANE VARSTNICE IN ANGLIA Descriere JOB: Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie ASISTENTE cu sau fara experienta in azile pentru persoane varstnice Locatie: London, Liverpool, Manchester, Leeds, Oxford, Cambridge, Glasgow, Bristol, Cardiff, Edinburgh, Coventry, York, Brighton,. Oferta salariala: Asistente inscrise pentru inregistrare la NMC - £7,40ora lucrata; Asistente inregistrate deja la NMC intre £14 - £15,37/ora lucrata; Ofertele salariale variaza in functie de locatie, experienta, perioada de training, etc. Ore lucrate: minim 35 ore lucrate pe saptamana + posibilitatea orelor suplimentare Training: Asigurat de angajator ( de la 4 zile - pana la 2 saptamani); Beneficii: posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu; contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie; cazare asigurata contracost in apropierea azilului Concediu de odihna platit in functie de numarul de ore lucrate Concediu medical platit; Asigurare medicala Suport in gasirea unei cazari in zona azilului Cheltuieli relocare: Toti candidatii trebuie sa aiba asupra lor o suma de min. 300 de lire la sosire in UK pentru primele doua saptamani pana la primul salariu: Transportul pana in UK Cazarea Mancare

Cerinte

Cerinte: Limba engleza - nivel intermediar - minim B1 Experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj; Candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic; CV in limba engleza Responsabilitati: ajutarea in servirea mesei si hranirea beneficiarilor pentru a asigura o alimentatie si consum de lichide adecvate; participe la intalnirile, sedintele si traingurile organizate de catre managerul centrului; administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore; inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire; asigura actualizarea fiselor de observatie; de a prescrie, promova si ajuta la igiena personala si mobilitatea varsticilor in colaborare cu infirmierele/ingrijitoarele din centru; NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja