Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam Asistente Medicale cu experienta si cunostinte medii-avansate de limba engleza, interesate sa lucreze atat in spitalele din Marea Britanie, cat si la domiciliul pacientilor. Se ofera: • Salariu: £2200/luna • Contract pe perioada nedeterminata • Program de lucru: Full-Time • Transport asigurat din Romania pana la angajatorul din Marea Britanie • 2 luni de cazare gratuite • Training platit • 25 de zile anuale de concediu + 8 zilele legale + concediu medical • Asistenta in obtinerea NINo (National Insurance Number) pe baza caruia veti beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii.

Cerinte

• 25 de zile anuale de concediu + 8 zilele legale + concediu medical • Asistenta in obtinerea NINo (National Insurance Number) pe baza caruia veti beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai