Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Asistente Medicale cu experienta si cunostinte medii-avansate de limba engleza, interesate sa lucreze atat in spitalele din Marea Britanie, cat si la domiciliul pacientilor. Se ofera: • Salariu: £2200/luna • Contract pe perioada nedeterminata • Program de lucru: Full-Time • Transport asigurat din Romania pana la angajatorul din Marea Britanie • 2 luni de cazare gratuite • Training platit • 25 de zile anuale de concediu + 8 zilele legale + concediu medical • Asistenta in obtinerea NINo (National Insurance Number) pe baza caruia veti beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii.

Cerinte

• 25 de zile anuale de concediu + 8 zilele legale + concediu medical • Asistenta in obtinerea NINo (National Insurance Number) pe baza caruia veti beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii.

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja