Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Esti o asistenta medicala calificata, cu sau fara PIN? • Esti o persoana muncitoare si de incredere? • Iti doresti un salariu pana de £32, 000 pe an plus beneficii? Daca te regasesti in descriere, vrem sa te cunoastem! Daca te gandesti ca o cariera in UK, aici este locul de unde incepi! Reprezentam multi clienti din UK, avem peste 100 de locuri vacante. Vom vorbi cu fiecare candidat, va vom evalua, prin intermediul unui video interviu online cu birourile noastre din Marea Britanie, cu o experienta de recrutare internatioanala de 11 ani. Tuturor candidatilor care intra in program li se garanteaza un job, unde veti putea castiga un salariu pe masura oricarei asistente medicale din UK, cu un salariu de la £12.00 la £17.00 pe ora si 28 de zile libere pe an,platite! Multi clienti sunt mai mult decat bucurosi sa va ofere training gratuit si cursuri de calificare, pentru cei care nu au inca PIN. Servicii Aditionale: Daca doriti va putem asista in urmatoarele: • Cazarea-daca doresti o pozitie cu Live-in; • Indemnizatia de asigurare, este o cerinta legala pentru NMC(National Medical Certificate) • Asigurarea Privata De sanatate, obligatorie pentru orice cetatean European; • Plecarea si sosirea ta in UK Trimite-ne CV-ul tau detaliat , in engleza si o poza recenta tip buletin

Cerinte

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja