Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un Centru de ingrijire din Anglia recrutam Asistenti Medicali Generalisti Interviurile vor fi VIDEOSKYPE cu ANGAJATORII in data de 10 MARTIE 2015 NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI Contract : pe perioada nedeterminata Salarii : 14.00 – 16.00 lire sterline /ora brut ( 1900 - 2000 lire sterline NET/ luna ) Locatii de job : SUD-UL ANGLIEI CAZARE + BILET DE AVION + GARANTIA DE INCHIRIERE SUNT PLATITE DE ANGAJATOR SUB FORMA UNUI IMPRUMUT PE 6 LUNI Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locul de cazare Asistentii vor avea o persoana de contact pe toata perioada sederii in UK

Cerinte

- inregistrare NMC- numar PIN valid – nivel bun de limba Engleza – disponibilitatea de a lucre in Anglia minim 6-12 luni - abilitatea de a lucre cu personae in varsta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja