Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTI MEDICALI ANGLIA - INTERVIURI SKYPE CU ANGAJATORUL BRITANIC. STUDLINE selecteaza asistenti medicali pentru clinici private de pe teritoriul Marii Britanii (Anglia, Tara Galilor si Irlanda de Nord). CONDITII OBLIGATORII: - cu calificare - engleza mediu - atitudine buna - seriozitate BENEFICII: - INTERVIU SKYPE CU ANGAJATORUL BRITANIC! - consiliere in obtinerea documentelor NMC, PRN, PIN - contract legal de munca 1 an cu posibilitate de prelungire - salariul intre 13 lire - 20 lire (in functie de experienta) - imprumuturi pana la prima luna de salariu - bilet de avion platit ATENTIE !!!: Locurile vacante sunt limitate si se ocupa repede. Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !!! Va dorim mult succes!

Cerinte

STUDLINE selecteaza asistenti medicali si personal auxiliar pentru clinici private de pe teritoriul Marii Britanii (Anglia, Tara Galilor si Irlanda de Nord). CONDITII OBLIGATORII: - cu calificare - engleza mediu - atitudine buna - seriozitate

20 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja