Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o Agentie de Nursing din Anglia , INTERMARIN recruteaza Asistenti Medicali Generalisti ( cu PIN , sau fara PIN si vor lucra ca si Infirmieri/ Care Assistants pana la obtinerea PIN-ului ) INTERMARIN NU PERCEPE NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI ! Agentia de Nursing pune la dispozitie Centrelor de Ingrijire personal calificat ( Infirmieri/ Care Assistants si Nurses / Asistenti Medicali Generalisti ) . Agentia asigura training-ul personalului si contractele de lucru . AVANTAJELE CONTRACTELOR CU O AGENTIE : - PROGRAM FLEXIBIL ( ORELE DE LUCRU SE STABILESC DE COMUN ACORD SI IN AVANS CU O SAPTAMANA ) – puteti lucra cate ore doriti pe saptamana - SALARIILE SUNT MULT MAI MARI DECAT LA CENTRE : 15.50-16.15 LIRE STERLINE BRUT/ORA – ASISTENTI CU PIN 6.70-10.44 LIRE STERLINE BRUT/ORA – INFIRMIERI - Locatii de job : Sud-ul Angliei Se ofera : - Suport in gasirea unei locuinte - Suport in organizarea deplasarii in Anglia Angajatorul NU plateste : - Transportul ( zborul Romania / Anglia costa aproximativ 50-70 Euro) - Cazarea ( 350-450 lire / luna cu utilitati incluse ) - Garantia de inchiriere ( o chirie in avans )

Cerinte

- Cunostinte de limba Engleza ( minim Nivel Mediu ) - Proceduri de inregistrare la NMC incepute ( de preferat ) - Disponibilitatea de a lucra in Anglia minim 12 luni

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja