Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ASISTENTI MEDICALI cu experienta minim 3 ani pe sectie de CARDIOLOGIE pentru BAHRAIN : - NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI. Beneficii Oferite Salarii: Asistenta Sefa ( Lead Nurse ) –BD 1583/luna (£2.893/luna)- aprox 3680 Euro NET Asistent Medical Specialist-BD 1423/luna(£ 2.677/luna)- aprox 3400 Euro NET - Transportul este platit de catre angajator -Asigurare medicala/Servicii stomatologice asigurate -Masa asigurata ( diurna de hrana ) -Cazare asigurata astfel: Asistenta Sefa(Lead Nurse)-cazare in regim single Asistenti Medicali Specialisti–cazare in regim shared(2 persoane in camera) -14 zile concediu medical asigurat -40 de zile de concediu anual platit - Orele suplimentare sunt platite - Program de lucru : 40 de ore/saptamana

Cerinte

-Disponibilitatea de a locui in Bahrain minim 1 an -Diploma Asistent Medical - Minim 3 ani experienta Asistent Medical pe sectie de Cardiologie -Nivel bun de limba Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja