Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

OFERTA DE MUNCA ELVETIA ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI Retributia lunara intre 4000 si 8000 CHF Atentie! Se accepta inclusiv promotia 2016 Tu, ce mai astepti? Alege sa profesezi /lucrezi in ELVETIA! Noi si partenerii nostri elvetieni iti oferim RAPIDITATE, GARANTIE si STABILITATE ! Oferta este valabila pentru cantoanele in care limba oficiala este germana. In 65% dintre cantoanele elvetiene se vorbeste limba germana.

Cerinte

- Minim scoala postliceala de 3 ani; - Cunostinte de limba germana la nivelul B2 (pentru cei ce sunt la nivel incepator, se pun la dispozitie cursuri si manuale de limba germana); - Varsta maxima 50 de ani. Constituie avantaj: - Experienta si specializarile obtinute; - Daca ati lucrat minim 3 ani in Italia, Franta, Germania, Austria, Belgia; - Daca aveti studii superioare. NU SE INCASEAZA COMISION DE MEDIERE Mai multe detalii disponibile pe AMGJobs.eu

83 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai