Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la NMC Locatia: LONDRA / SOUTHGATE Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire Ce ofera Angajatorul: - Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire a contractului - Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei - Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din Uk va fi cuprins intre £13.00 - £17.00 lire sterline pe ora - Salariul pe pozitia de Infirmier este de 7 lire sterline pe ora - Se lucreaza in medie 40 ore pe saptamana - Beneficiati de Asigurari Sociale - Beneficiati de Asigurari medicale - Acces la Schema de Pensie - Sprijin in cautarea unei cazari - Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit - Biletul de avion platit de angajator - Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile

Cerinte

Conditiile impuse de Angajator: - La aceasta Oferta pot Aplica si Absolventii din 2014. - Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit - Inregistrare la NMC sau in curs de inregistrare la NMC- Colegiul Asistentilor si Moaselor din Marea Britanie - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Ce trebuie sa stiti? NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja