Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

CĂUTĂM ASISTENȚI MEDICALI (REGISTERED NURSE) ÎN CĂMINE DE BĂTRÂNI, MAREA BRITANIE (ANGLIA, SCOȚIA, WALES) Persoanele care doresc să începe sau au început deja procesul de obținere a PIN-ului înregistrat la NMC pot fi plasate ca asistenți (salariu de £7.50 - £8 pe oră) în cămine de bătrâni până la sosirea cardului. Atunci, compania parteneră le va plasa în calitate de asistente medicale. Responsabilitati: • Folosind cunoștințele clinice / de expertiză, oferă un standard ridicat de îngrijire de specialitate pentru pacienți care se bazează pe o evaluare completă a indivizilor, consultând cu echipa multi-profesională. • Elaborează planurile de îngrijire pe baza procesului de evaluare cu obiective realiste de asistență medicală cu pacienții, familia și echipa multi-profesională. • Asigură toate resursele și este un mentor/sursă de învățare pentru personalul junior. • Dezvoltează propria bază de cunoștințe, asigurând practici care sunt bazate pe dovezi și contribuie la consolidarea îngrijirii pacientului. • Acționează ca un practician reflexiv, interogând practica clinică. Participă la revizuirea politicii și procedurii pentru a îmbunătăți rezultatele și calitatea serviciilor furnizate. • Acceptă responsabilitatea personală pentru propria practică ca un asistent social (Registered Nurse) și lucrează în permanență conform Code of Conduct, Nursing & Midwifery Council (NMC). Respectă tot timpul regulile și procedurile companiei. • Salariu competitiv între £12 - £16 pe oră, cu 35 ore pe săptămână garantat (cu PIN). Există posibilitatea să lucrați mai multe ore pe săptămână, orele suplimentare sunt plătite în plus. • Cazarea este asigurată de către angajator contra cost, mesele sunt oferite gratuit în timpul orelor lucrate. • Contract de muncă pe perioadă de minim un an (cu posibilitate de prelungire), 28 zile de concediu pe an.

Cerinte

Persoană peste 21 ani. - Nivel de cunoaștere a limbii engleze - MEDIU! - Voluntariat sau orice experiență de muncă în Geriatrie, Ingrijire Paliativa, Psihiatrie și Neurologie reprezinta un avantaj - Atitudinea pozitiva,empatie, promptitudine - Daca inregistrarea la NMC cel a fost începuta consta un avantaj Studii: Postliceală

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai