Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Locatie : Marea Britanie : Greater Manchester Spital- Privat, Neuro- Reabilitare pentru pacienti care au dobandit leziuni cerebrale sau care sufera de boli neurologice BUSINESS ACTIV CONSULT OFERA CONSULTANTA IN INREGISTRAREA LA NMC Oferta: Perioada contractului: permanenta Salariul este cuprins intre : £26,500 - £27,241 lire sterline pe an ..... Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10000 de lire sterline Acces la Sistemul de pensii Asigurari de Sanatate/ Concediul de Boala Pachet de relocare : • bilet de avion platit de catre angajator • 500 de lire sterline pentru cazare • 1000 de lire sterline imprumut pentru relocare Beneficiati de o schema guvernamentala de crestere a copilului neimpozabila. Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei. Uniforma asigurata de angajator Angajatorul asigura accesul la cantina spitalului, la preturi modice. Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 25 de zile Masa subventionata Parcare gratuita Bonus anual de 1000 de lire dupa primii 3 ani de lucru continuu.

Cerinte

Conditii de recrutare: DE PREFERAT EXPERIENTA pe neuro-reabilitare / neurologie / SE ACCEPTA si Asistenti Medicali fara experienta. Studii recunoscute: Facultatea de 3 ani, Colegiu de 3 ani, Scoala Postliceala. De asemenea se incadreaza si Asistentii Medicali cu 2 ani de Liceu Sanitar plus un An de echivalare. Acte doveditoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau Recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR. Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2 PIN number sau in asteptarea PIN number-ului Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca BUSINESS ACTIV CONSULT OFERA CONSULTANTA IN INREGISTRAREA LA NMC

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai