Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI ( CU SAU FARA EXPERIENTA ) PENTRU SPITALE DE STAT DIN ANGLIA INTERMARIN nu percepe nici un fel de taxe sau comisioane de la candidati Pentru Spitale de Stat ( NHS ) din Anglia recrutam Asistenti Medicali promotia 2014/2015(cu sau fara experienta) interesati in urmatoarele Specialitati : Cardiologie, Chirurgie, Ortopedie, Oncologie, Urgente , Trapie Intensiva, Pediatrie Oferta : Salarii : £21,692 - £28,180 (€29,753 - €38,653) - in functie de experienta Salariul MINIM - NET £1486 (€ 2033 ) Program : 37.5 ore/ saptamana ( orele suplimentare se platesc conform legislatiei Engleze ) Contracte : pe perioada nedeterminata Concediu platit : 27 zile + 8 zile de sarbatori legale Asistenta pentru inregistrarea la NMC Costuri de cazare si transport in Anglia platite de Angajator direct sau sub forma de imprumut ( depinde de spital ) Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare Asistentii primesc training gratuit la inceperea contractului

Cerinte

- Cunostinte bune de limba Engleza - Disponibilitatea de inscriere in NMC -Disponibilitatea de a locui si lucra in Anglia minim 12 luni - Fara cazier judiciar

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja