Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Aceasta oferta este pentru Asistentii Medicali care trebuie sa sustina testul IELTS pentru a se inregistra la NMC Pozitia: Asistent Medical Tara: Marea Britanie Locatie : Oxford Pozitii disponibile: 20 Locul de munca: Spital Public Salariu BRUT : Grila de salarizare numarul 5: £22 128 lire sterline pe an Grila de salarizare numarul 3: £18 157 lire sterline pe an(pana la primirea PIN-ului) Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: perioada nedeterminata, • Contract pe pozitia de Health Care Assistant pana la primirea Pin-ului. • Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : 2 luni de cazare gratuita. Dupa 2 luni cazarea costa 600 de lire sterline pe luna cu tot cu utilitati • Bilet de avion platit de spital (fiecare candidat isi cumpara biletul de avion si apoi primeste banii inapoi la primul salariu pana la 120 de lire sterline) • 20 de saptamani curs de limba engleza pentru obtinerea IELTS si prima testare la IELTS platita de angajator • Ore suplimentare , • Concediu platit,

Cerinte

Training pentru obtinerea IELTS include : • 20 de saptamani de IELTS training si plata unei testari Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Eligibil de a va inregistra la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai