Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : ASISTENTI MEDICALI Tara : Marea Britanie Locatie : Nord-Estul Angliei- Lincolnshire Locul de munca: Spital Public Salariu : Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: pe perioada nedeterminata • Salariul: • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana, • Pana la 6 saptamani perioada de Inductie, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Bilet de avion platit de angajator, • Cazare : - Angajatorul ofera cazare DOAR pentru candidat ,primele trei luni la cazare sunt platite de angajator, - Se ofera 1000 lire sterline sprijin pentru gasirea unei cazari private unde sa locuiti cu familia, - Bilet de avion platit plus 60 de lire bonus la biletul de avion de reintoarcere in Romania in concediu, • Concediu platit, • Schema de Pensie, • Pana la 6 saptamani program de inductie si training la locul de munca, • Oportunitati de dezvoltare profesionala, • Plati suplimentare pentru ture si ore suplimentare,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist, • Experienta minimum 1 an de zile in spital • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja