Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali pentru regiunea Wiltshire din Marea Britanie. - Salarizare foarte motivanta: 15,5 GBP/h (Luni-Vineri), 16 GBP/h (Sambata), 16,5 GBP/h (Duminica) si 16 GBP/h (ture de noapte); - Training timp de o saptamana ; - Contract de munca full time; minim 40 h/ sapt; - Concediu platit 28 zile/ an; - Salariul se va plati lunar. - Cazare gratuita pe durata training-ului; - Cazare, daca se doreste, contra cost dupa terminarea training-ului (aproximativ 300-400 GBP/luna cu tot cu cheltuieli). Cazarea se va opri din primul salariu. - Se lucreaza in azile unde majoritatea pacientilor sufera de dementa; - Se cauta atat barbati cat si femei care sa aiba PIN number-ul;

Cerinte

-PIN -engleza nivel mediu-avansat -experienta in domeniu reprezinta un avantaj -asistentii medicali fara PIN vor putea lucra ca infirmieri pana la primirea acestuia Pentru mai multe detalii va rugam sa ne trimiteti un CV in engleza!

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja