Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali - INTERVIURI SKYPE cu companiile britanice. STUDLINE selecteaza asistenti medicali pentru clinici private de pe teritoriul Marii Britanii (Anglia, Tara Galilor si Irlanda de Nord). CONDITII OBLIGATORII: - cu / fara calificare - engleza mediu - atitudine buna - seriozitate BENEFICII: - INTERVIURI CU ANGAJATORUL BRITANIC! - consiliere in obtinerea documentelor NMC, PRN, PIN - contract legal de munca 1 an cu posibilitate de prelungire - salariul intre 12 lire/h - 16 lire/h (in functie de experienta), minimum 37 ore/saptamana - 500 lire "cadou" si imprumut pana la 1000 lire pentru cazare - bilet de avion platit de angajator ATENTIE !!!: Locurile vacante sunt limitate si se ocupa repede. Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !!! Va dorim mult succes! Studline SRL - Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr.52/2014

Cerinte

Cerințe job: - diploma / calificare in domeniu - engleza mediu - disponibilitate la lucru in ture (de zi si de noapte) - in curs de inregistrare NMC

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja