Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda Nord

Descrierea jobului - Irlanda Nord

Pentru unul din cele mai mari lanturi de Nursing Homes din Irlanda de Nord recrutam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI – cu sau fara experienta / cu sau fara inregistrare la NMC Contracte : Salarii : 11-13 lire sterline /ora Asistentii fara PIN pot incepe ca si Treinee Nurse cu salarii : 8.5-10 lire sterline/ora ZBOR GRATUIT ROMANIA – IRLANDA DE NORD/ WALES SUPORT DE RELOCARE 300 lire sterline pentru cazare PROGRAM DE PREGATIRE ASISTENTII SUNT ASTEPTATI LA AEROPORT SI CONDUSI LA LOCURILE DE CAZARE PRIMESC SUPORT IN GASIREA UNEI LOCUINTE

Cerinte

- Bune cunostinte de limba Engleza - Disponibilitatea de a lucra in Irlanda de Nord - Disponibilitatea de a se inscriere la NMC / Colegiul Asistentilor din UK

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai