Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul din cele mai mari lanturi de Nursing Homes din Irlanda de Nord recrutam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI – cu sau fara experienta / cu sau fara inregistrare la NMC Pentru unul din cele mai mari lanturi de Nursing Homes din Irlanda de Nord recrutam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI – cu sau fara experienta / cu sau fara inregistrare la NMC PROGRAM INTERVIURI: BUCURESTI - 6 NOIEMBRIE 2015 BRASOV - 7 NOIEMBRIE IASI - 9 NOIEMBRIE 2015 GALATI - 10 NOIEMBRIE 2015 BACAU- 11 NOIEMBRIE 2015 Beneficii Oferite Salarii : 11-13 lire sterline /ora -Asistentii fara PIN pot incepe ca si Treinee Nurse cu salarii : 8.5-10 lire sterline/ora -ZBOR GRATUIT ROMANIA – IRLANDA DE NORD/ WALES -SUPORT DE RELOCARE pentru cazare PROGRAM DE PREGATIRE ASISTENTII SUNT ASTEPTATI LA AEROPORT SI CONDUSI LA LOCURILE DE CAZARE PRIMESC SUPORT IN GASIREA UNEI LOCUINTE

Cerinte

- bune cunostinte de limba Engleza - disponibilitatea de a lucra in Irlanda de Nord - disponibilitatea de a se inscriere la NMC / Colegiul Asistentilor din UK

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja