Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Southport, Wigan, Ormskirk si Liverpool Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu: 12 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: permanent • Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei • Salariul pentru pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK va fi dupa cum urmeaza : • Turele de Zi : 12 lire sterline pe ora • Turele de Noapte : 12.50 lire sterline pe ora • Ore suplimentare se platesc astfel : • Turele de Zi : 12.50 lire sterline pe ora • Turele de Noapte : 13 lire sterline pe ora • Masa gratuita pe perioada programului de munca • Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurari Sociale • Beneficiati de Asigurari medicale • Acces la Schema de Pensie • Sprijin in cautarea unei cazari permanent • Primele 3 saptamani la cazare gratuite • Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit • Biletul de avion platit de angajat • Preluare de la aeroport • Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Experienta se accepta si Promotia de Absolventi 2015 • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja