Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTI MEDICALI ( CU SAU FARA EXPERIENTA ) PENTRU SPITALE DE STAT DIN ANGLIA INTERMARIN nu percepe nici un fel de taxe sau comisioane de la candidati Pentru Spitale de Stat ( NHS ) din Anglia recrutam Asistenti Medicali ( cu sau fara experienta ) interesati in urmatoarele Specialitati : Cardiologie, Chirurgie, Ortopedie, Oncologie, Urgente , Trapie Intensiva, Pediatrie Oferta : Salarii : £21,692 - £28,180 (€29,753 - €38,653) - in functie de experienta Salariul minim- NET £1486 (€ 2033 ) Program : 37.5 ore/ saptamana ( orele suplimentare se platesc conform legislatiei Engleze ) Contracte : pe perioada nedeterminatat Concediu platit : 27 zile + 8 zile de sarbatori legale Asistenta pentru inregistrarea la NMC Costuri de cazare si transport in Anglia platite de Angajator direct sau sub forma de imprumut Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare Asistentii primesc training gratuit la inceperea contractului

Cerinte

- Cunostinte bune de limba Engleza - Disponibilitatea de inscriere in NMC - Disponibilitatea de a lucra in Anglia Sunt acceptati si tineri absolventi promotie 2014-2015 !!!!!

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja