Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Sunteţi: Bărbat/femeie. Activitatea administrativă nu mai reprezintă un secret, aţi lucrat minim 6 luni în domeniu. Aveţi avantajul de a fi lucrat cu devize. Iubiţi limba franceză, comunicaţi la nivel avansat și vă treziţi uneori gândind cu voce tare « en français ». Iubiţi Franţa și sunteţi dispus(ă) la formări şi deplasări la nivel internaţional. (3 – 6 luni în Franţa) Proactivitatea vă defineste, puteţi urmări o mulţime de proiecte cu aceeaşi rigoare și supleţe. Sunteţi organizat(ă), răbdator(re) și știţi să prioritizati. Sunteţi simpatic(ă) …(este și mai bine). Sunteţi descurcareţ(ă), autonom(ă), entuziast(ă) , doriti să evoluati, deci …sunteţi persoana perfectă și vă asteptăm în echipa de Suport Mentenanţă Tehnică (pentru Franţa) la sediul nostru din București.

Cerinte

În calitate de Asistent tehnic mentenanţă, principalele tale misiuni vor fi: - Înregistrarea semnalărilor preluate prin telefon şi mail în sistemele specifice - Identificarea prestatărilor, solicitarea devizelor şi validarea acestora cu superiorul ierarhic - Întocmirea analizelor lucrărilor tehnice pentru a determina cine va suporta cheltuielile (firma sau diverşii prestatari) - Urmărirea intervenţiilor diverşilor prestatari - Realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja