Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Auditor Financiar Senior principalele tale misiuni vor fi: - Auditarea activităţilor financiare ale societătilor clientului; - Asigurarea punerii în aplicare a standardelor contabile,fiscale, juridice; - Elaborarea de propuneri si recomandari departementului financiar pentru a evita riscuri fiscale; - Punerea în aplicare, dupa validare, a diverselor acţiuni corective; - Realizarea de rapoarte către management şi departamentul de audit al clientului. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Dacă proiectele cu expunere internatională reprezintă o provocare pentru tine, dacă rigurozitatea, spiritul analitic şi dinamismul te definesc, atunci te aşteptăm să te alături Departamentului Financiar - Contabil la sediul nostru din Bucureşti. Pentru reuşita în aceasta misiune este nevoie de: - Experienta 3-4 ani în analiza financiară, audit financiar, ideal într-o companie internatională; - Cunoştinte foarte bune de limba franceză şi engleză (minim nivel B2); - Cunoştinte juridice, fiscale, contabile; - Foarte bune capacităti de expertiză; - Bune cunoştinte de lucru în Excel şi SAP; - Capacitatea de a cauta şi de a sintetiza informaţii; - Trăsături pozitive de caracter: exigentă, obiectivitate, consecventă în actiune, reactivitate.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja