Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In calitate de Auditor stocuri și flux colegul nostru va fi responsabil să: - Realizeze controale cu scopul verificării unei bune aplicări a procedurilor privind fluxul mărfurilor; - Colecteze și sintetizează datele preliminare in vederea elaborării rapoartelor specifice; - Elaboreze rapoarte săptămanale și lunare pentru a determina indicatori de performanța pe diverse activități ale clientului; - Reducă lipsurile din gestiune (cauzate de erori administrative). Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Iți lansăm provocarea de a te alătura colegilor noștri daca urmatoarele atribute te caracterizează: - Riguros - Atent la detalii - Perseverent - Dinamic și comunicativ In plus pentru rentru reușita în această misiune este nevoie de: - Experiență în domeniul economic (minim 6 luni-1 an); - Cunoștințe solide de operare PC (pachet Microsoft Office - accent pe Excel); - Cunoștinte de limba franceză (nivel B1) - Avantaj; - Cunoștințe SAP - Avantaj; - Studii în domeniul economic - obligatoriu.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja