Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm o persoană organizată, cu o capacitate ridicată de analiză și sinteză, atentă la detalii și motivată pentru a se alătura echipei Audit si Control de gestiune, la sediul nostru din Chisinau. În calitate de Auditor Stocuri si Flux principalele tale misiuni vor fi: - Monitorizarea bunei si corectei aplicari a procedurilor cu privire la fluxul mărfurilor și cel monetar, reducând în permanență pragurile de alertă; - Realizarea de rapoarte, monitorizarea săptamanala și lunara a evoluției stocurilor și furnizarea acestor informatii serviciilor vizate; - Identificarea disfuncționalităților și informarea permanentă a responsabililor de magazin, responsabililor zonali și a departamentului administrativ-suport în vederea corectării acestora; - Colectarea și sintetizarea datele preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice; - Reduce lipsurile din gestiune, lipsuri ce sunt cauzate de erori administrative; -Fiabilizează stocurile in sistemul informatic. Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Cerinte

Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Experiență în domeniul economic (minim 6 luni) -preferabil; - Cunoștințe solide de operare PC (pachet Microsoft Office - accent pe Excel); - Cunoștinte de limba franceză (nivel A2 -B1); - Cunoștințe SAP reprezintă un real avantaj; - Studii în domeniul economic prezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja