Detalii loc de munca - Moldova

Descrierea jobului - Moldova

În calitate de Auditor Stocuri şi Flux principalele tale misiuni vor fi: - Monitorizarea fluxului de mărfuri şi cel monetar, reducând în permanentă pragurile de alertă; - Realizarea de rapoarte zilnice, săptămînale şi lunare în vederea monitorizării evoluţiei stocurilor şi fluxului de marfă ; - Identificarea disfuncţionalităţilor şi informarea permanentă a responsabililor de magazin, responsabililor zonali şi a departamentului administrativ-suport în vederea corectării acestora; - Reducerea lipsurilor din gestiune şi erori administrative; - Fiabilizarea stocurilor în sistemul informatic. Beneficii: - Salariu atractiv; - Formare profesională în cadrul unei echipe tinere şi dinamice ; - Expunere internaţională în cadrul unui proiect complex.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutăm o persoană organizată, cu o capacitate ridicată de analiză și sinteză, atentă la detalii și motivată pentru a se alătura echipei Audit si Control de gestiune, la sediul nostru din Chisinau. Pentru reuşită în această misiune este nevoie de: - Studii superioare în domeiul economic; - Experienţă în domeniul economic ( 1- 2 ani) - avantaj; - Cunoştinţe solide de perare pachet MS Office – în special Excel ; - Cunoştinţe de limba franceză (nivel basic/mediu); - Studii superioare în domeiul economic; - Rigurozitate şi responsabilitate; - Atenţie la detalii; - Capacitatea de a lucra în echipă;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai