Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati Cautam tineri absolventi de agronomie, zootehnie, industrie alimentara pentru fabrica produse lactate zona colentina (transport asigurat din toate zonele Bucurestiului + Voluntari-Dragoiesti). Se solicita dorinta de a lucra si invata in mediul industrial respectiv productia lactatelor.

Cerinte

Cerinte -Cunostiinte medii operare PC -Disponibilitate de a invata lucruri noi; -Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi (6:30-14:30 / 22:30 ) Beneficii Oferite Companie multinational aflata in zona Colentina. Pachet Salarial: Salariu fix 1950 lei net + bonuri de masa (12lei/zi) + ore noapte 130% (100-150 lei lunar) + un bonus anual de performanta in valoare de 2000 ron net (se ia dupa 6 luni de activitate) .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

7 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai