Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti un job part time sau full time in domeniul jurdic? - Analizeaza piata potentialilor clienti din zona de responsabilitate, in vederea stabilirii prioritatilor si strategiei de abordare a acestora; - Contacteaza potentialii clienti in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti; - Prezinta produsele companiei potentialilor clienti interesati; - Intretine relatia cu clientii in vederea inmanarii ofertelor si negocierii cu acestia in vederea incheierii de contracte comerciale; - Raporteaza catre Directorul Vanzari situatiile privind prezentarile la clienti, ofertele realizate, negocierile incheiate cu semnarea de contracte; Doresti sa intelegi mai bine si sa ai contact cu mediul juridic? Daca esti la o facultate de profil, vrei sa te dezvolti?

Cerinte

Cerinte Foarte bune abilitati de comunicare, acuratete in exprimare; Experienta in call center - servicii clienti - reprezinta avantaj; Studiile juridice reprezinta un avantaj. Cunoasterea tehnicilor de negociere prin telefon; Persoana organizata, orientata catre client si rezultate; Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office. Abilitatea de a lucra independent si in echipa; Capacitate de analiza si sinteza, discernamant si capacitate de a solutiona problemele; Atitudine pozitiva, abilitatea de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii; Oferta (bonusuri, beneficii) Dupa interviu

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja