Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firmă-model (adică AZERO) caută coleg(-ă). - Pe scurt: account manager - Pe lung... citiți mai jos. ACCOUNT MANAGER Activități: - gestionează relația comercială cu clienții și furnizorii companiei - realizează ofertele comerciale pentru clienți, pe baza structurii proprii de costuri, a furnizorilor și a specificului individual al comenzii - urmărește execuția comenzilor asumate (termene, condiții tehnice și de calitate) - comunică oficial și informal cu clienții și furnizorii - gestionează portofoliului de clienți și furnizori - negociază și încheie contracte, acorduri de plată și supervizeaza derularea operaţiunilor În domeniul: - activitați de tipar digital, offset, pachete de servicii

Cerinte

Cerințe: -activitate anterioară în domeniul tipografic, de producție publicitară sau orice altă activitate similară - gândire logică, structurată, pragmatică - capacitate de prioritizare, planificare, optimizare a activității proprii; - capacitate de a purta o comunicare comercială și de a-și adapta discursul în funcție de context - capacitatea de a redacta documente oficiale standard (contracte, fișe de comandă etc) - capacitatea de asimilare de noi cunoștinte, tehnologii de producție și metode de lucru - înțelegerea proceselor care au loc în activitatea de tipar și de producție publicitară - utilizare Office, e-mail, aplicații CRM-ERP Constituie avantaje: - experiența anterioară într-o activitate similară - cunoașterea limbii engleze - fire placută, comunicativă, conciliantă, caracter neconflictual, cu atitudine pozitivă - un nivel ridicat al exigenței cu activitatea proprie - permis de conducere cat. B - capacitate de gestionare simultană a mai multor comenzi sau activități - capacitatea de a opera SEAP - capacitate de lucru în condiții de stress - disponibilitate pentru deplasări (ocazionale) în București - cunoașterea pieței pentru domeniul de activitate Alte detalii: - candidații acceptați sunt invitați la două runde de interviuri. - angajarea se face cu carte de muncă și perioadă de probă de 3 luni. Ce oferim: - un mediu de lucru plăcut, democratic, motivant, cu colegi competenți, aparate moderne, într-un spațiu de tip office, la usor accesibil cu orice mijloc de transport în comun - salariul se negociază cu ocazia interviului - telefon mobil, bonuri de masă, asigurare medicala la clinicile Regina Maria, al 13-lea salariu, parțial decontare transport

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai