Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Accountant payable, Companie Multinațională, București Număr poziții: 2 Dată începere: imediat Profilul candidatului: Absolvent studii superioare cu profil economic Experiență anterioară minimum 2 ani Cunoștințe de contabilitate primară Cunoștințe limba germană citit/ vorbit/scris C1-C2 Cunoștințe limba engleză citit/vorbit/ scris C1-C2 Persoană organizată, orientată spre rezultate și client Persoană comunicativă, dispusă să asimileze informații Disponibilitate pentru job full time Responsabilități: Operarea facturilor primite în sistem Verificarea datelor furnizorilor în sistemul ERP Verificarea și sortarea facturilor primite Comunicarea cu furnizorii Atitudine pro-activă pentru evitarea repetării erorilor Actualizarea periodică a procedurilor de lucru Ofertă: Salariu atractiv Asigurare medicală Tichete de masă Training asigurat de angajator Oportunități de dezvoltare a carierei

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja