Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Societatea Europakraft Jobs înființată în anul 2011 cu obiect principal recrutarea, selectarea și plasarea forței de muncă în străinătate recrutează personal pentru diverși angajatori ai Republicii Federale Germane. Recrutam: Administrator proprietate- Hausmeister pentru zona Seiwerath Responsabilitati: - intretinerea si administrare curtii, gradinii - ingrijirea locuintei - hranirea animalelor Oferta: - contract de munca pe perioada nederminata si asigurare in Germania - salarizare de 800 euro NET/ luna - cazare asigurata gratuit (casa disponibila in cazul in care doriti sa va stabiliti cu familia) - consultanta gratuita in obtinerea tuturor beneficiilor ca angajat in statul german.

Cerinte

Cerinte: - experienta in prelucrarea lemnului poate constitui avantaj - cunostinte de limba germana la nivel conversational - seriozitate, punctualitate

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai