Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Instalarea, configurarea si mentenanta componentelor hardware si software pentru retele de calculatoare si a serviciilor de retea; Administrarea si mentenanta in securitate a server-ului, site-ului web si altor softuri ale companiei; Asigurarea suportului pentru utilizatorii finali, intretinerea si depanarea echipamentelor; Participarea la proiectele IT ale companiei, dezvoltarea si implementarea soft-urilor companiei; Achizitionarea echipamentelor IT.

Cerinte

Experienta relevanta de peste 2 ani; Studii superioare in domeniul Ingineriei Informatice; Cunostinte aprofundate despre sistemele de operare, hardware si ingineria de sistem; Capacitate de lucru in regim dinamic si flexibil; Limba Italiana si engleza, la nivel mediu. Pachetul de Beneficii include: Posibilitatea de dezvoltare profesională; Salarizare atractivă; Bonuri de masă; Asigurare medicală privată; Mediul de lucru tanar si dinamic.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja