Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cooperarea cu FM GROUP îți va oferi posibilitatea de: a achiziționa produse pentru tine sau pentru familia ta, cu un discount special, a face bani din vânzarea produselor FM GROUP (profit direct), a-ți construi propria retea internațională (venit pasiv), In plus, te vom sprijini prin: un sistem de cursuri de formare profesională, programe motivaționale atractive, atat pentru începatori cât și pentru distribuitori experimentați, promotii periodice atractive pentru Parteneri, Cu ajutorul programelor de motivare, poți: beneficia de reduceri pentru produsele FM GROUP, obține comisioane suplimentare, primi premii valoroase, participa la cursuri de formare profesională, care se desfășoară în locuri interesante din întreaga lume, primi comisioane pentru plata ratelor de leasing ale unei masini de lux. Solicita detalii de intrare in parteneriat direct cu compania FM Group World, filiala Romania

Cerinte

ambitie, perseverenta, incapatanare de a crea o cariera de succes, dorinta arzatoare de a dezvolta o proprie afacere, dorinta puternica de a castiga bani multi, ideea fixa de a munci pentru sine si nu pentru patron, sef, stat.

100 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja