Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o importanta companie internationala din Romania, recrutam Agent Servicii Client – Limba Italiana. Descrierea postului: Activitatea se va desfasura exclusiv via telefon & email si presupune relationarea cu abonatii companiei .Preluarea apelurilor, inregistrarea solicitarilor, transmiterea raspunsului catre client pe email si telefon, solutionarea solicitarilor acestora si inregistrarea interactiunii in baza de date specifica; Beneficii: Training Salariu atractiv + bonuri de masa Bonusuri de performanta; Oportunitati de dezvoltare profesionala Program de lucru flexibil (ture: dimineata si dupa-amiaza);; Perioada de training; Mediu de lucru dinamic; Oportunitati de dezvoltare profesionala;

Cerinte

Studii medii/superioare Abilitati in operarea pe calculator Atent la detalii Limba italiana nivel avansat Orientare catre solutionarea problemelor Atitudine pro-client; Experienta anterioara in call center este considerata un avantaj!

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja