Detalii loc de munca

Descrierea jobului

“In fiecare minut, in fiecare ora, in fiecare zi clientii sa fie multumiti de serviciile pe care le oferim.” - aceasta este deviza companiei KSC TRANSPORT SRL. Un colectiv tanar te asteapta sa i te alaturi si isi ofera spijinul pentru a te realiza si dezvolta profesional. Principalele responsabilităţi: -prospectarea pieţei: atragerea clienţilor noi, fidelizarea acestora, monitorizarea pieţei -atingerea obiectivelor de vânzări stabilite, creşterea vânzărilor -derularea procesului de vânzare: prezentarea şi promovarea serviciilor către clienţi, realizarea ofertelor, negocierea condiţiilor contractuale, preluarea şi rezolvarea -Realizarea activitatii de marketing si promovarea imaginii companiei realizarea rapoartelor periodice de activitate

Cerinte

Cerinţe: -studii medii/superioare -2-3 ani experienţă în vânzări de servicii -cunoştinţe de logistica si transport -bună cunoaştere a pieţei locale de profil -bună abilitate de a stabili şi a menţine relaţii de afaceri strânse cu partenerii comerciali -bune abilităţi de prezentare, comunicare şi negociere, charismă personală -eficienţă în munca individuală, dinamism, ambiție orientare spre rezultate, excelentă organizare -disponibilitate la călătorii zilnice -cunoştinţe operare PC (MS Windows, MS Office, internet) -carnet de conducere categoria B

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja