Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Smartree Romania recruteaza Agenti back-office, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom. Responsabilitati: - Ofera informatii de inalta calitate clientilor cu care interactioneaza; - Contribuie activ la indeplinirea obiectivelor compartimentului respectand standardele de calitate; - Preia, inregistreaza si solutioneaza, conform termenelor si conditiilor stabilite in procedurile de lucru, cererilor transmise de catre clienti prin posta electronica. Pachet salarial: - Pachetul salarial include: training platit, parte fixa motivanta, bonuri de masa si sistem de bonusare, in functie de obiectivele de performanta.

Cerinte

Cerinte: - Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj); - Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office; - Abilitati de comunicare; - Persoana organizata, atenta la detalii, comunicativa, cu spirit de initiativa; - Capacitate de analiza, sinteza si de oferire a unor solutii optime.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai